Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... poprire cont
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

poprire cont

vreau sa iau un credit ,iar pentru aceasta trebuie sa deschid un cont,dar mi sa spus ca am o poprire de o mie de lei,cum trebuie procedat in acest caz,multumesc
Trebuie să plătiți datoria de 1000 lei, și apoi să cereți executorului să elibereze contul de poprire.