Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit bancar!!
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit bancar!!

As dori sa stiu ce se poate intampala daca ai rams fara serviciu si nu mai poti plati rata la banca si nu ai nimic pe numele tau si nu ai garantat nimic(credit pt nevoi personale)!!Va multumesc
Nu se va intimpla nimic...pina cind situatia dvs nu se va schimba ,in sensul va veti avea din nou servici, sau bunuri pe numele dvs.
In mod sigur, banca va face toate demersurile necesare pentru a recupera creditul si accesoriile acestuia (dobinzi, penalitati intirziere...).