Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Crăciun fericit !
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Crăciun fericit !

Crăciun fericit, cu pace și liniște în suflet ! La mulți ani tuturor celor care răspund la întrebările noastre și
ne ajută cu un sfat !
Cu deosebit respect !
Sărbători luminate!

Fie ca magia Craciunului să ningă asupra dumneavoastră doar bucurie şi senin, prosperitate, veselie şi sănătate în anul ce vine!

Cu stimă!
Sarbatori fericite!
Crăciun fericit şi binecuvântat !
Cu stimă !