Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Admitere contestatie la executare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Admitere contestatie la executare

"Admite contestaţia la executare. Anulează executarea silita si toate actele de executare silită efectuate in dosarul de executare..."
Ce presupune aceasta admitere ? Este vorba de un credit ipotecar din 2007 pentru care a fost invocata prescriptia.
Cu respect!
AurelianDan, utilizator
Dvs stiti mai bine ce anume ati solicitat și pt ce erați executat silit.teoretic actele de executare silită contestate de dvs au fost anulate.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat