Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Depunerea declaratia 392
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Depunerea declaratia 392

Buna Ziua

Depunerea declaratia 392 A sau B e obligatoriu incepand cu anul 2020? Si daca da, pana in ce temen trebuie sa depun?

Multumesc
george-neagu, moderator