Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Depunere declaratia 392/b
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Depunere declaratia 392/b

Buna Ziua

Depunerea declaratia 392/b e obligatoriu si in anul 2017 (pana la 25 februarie) ?

Multumesc
imike1, utilizator
S-a suspendat obligatia de a depune 329B pana la 31.12.2019.