Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Somaj tehnic
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Somaj tehnic

Se poate trece in somaj tehnic daca firma are incheiata conventie cu AJOFM pentru angajarea unei persoane peste 45 de ani?
Legea nu face vreo diferenta in acest caz.