Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Rate IFN
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Rate IFN

Buna seara am văzut că au apărut unele modificări cu privire la amânarea ratelor întrebarea mea este; eu dețin un credit de tip c.a.r pot beneficia de amânare de piata chiar daca situația mea salarială nu a suferit modificări?? Mulțumesc
Casele de Ajutor Reciproc sunt organizatii non profit reglementate printr-o lege speciala. Aceste datorii nu sunt amanate prin OUG nr. 37 din 2020.