Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa munca

Pentru meseria de motostivuitorist angajat in perioada 1993-2001, într-o sectie de turnatorie, cu mentiune in carnetul de munca Ord 50/1990, in ce grupa de munca trebuie incadrat si la care anexa si punct se regaseste temeiul legal.?
În Contractul de munca și Fisa postului, ce fel de condiții de munca va sunt menționate?
Grupa I. Conf Ord 50/1990.

Romeo Valentin a scris:

În Contractul de munca și Fisa postului, ce fel de condiții de munca va sunt menționate?

Nu mai postati repetat aceeasi discutie. Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...