Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... compensatie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

compensatie

Buna ziua,,,,,daca sunt pensionar de invaliditate grad III,MAI POT BENEFICIA DE COMPENSATIA PT ATINGEREA INTEGRITATII CONFORM ART 42 DIN LEGEA 346/2002 ?
Bună ziua,

Aveți aici o discuție asemănătoare cu întrebarea dumneavoastră: www.avocatnet.ro/forum/discu...

Sper să vă fie de folos! :)
Un raspuns gasiti aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Si aici gasiti un raspuns la intrebarea pusa de dvs.: www.avocatnet.ro/forum/discu...