Forum Discuţii juridice Executare silită Solicitare executare silita - somatie europeana de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Solicitare executare silita - somatie europeana de plata debitor din Slovenia

Solicitare executare silita - somatie europeana de plata debitor Slovenia
Buna ziua,
Am rugamintea sa ma contactati daca cunoasteti informatii/avocat/executor in Romania care poate da curs solicitarii privind executarea unui debitor persoana juridica din Slovenia in baza unei hotarari priv emiterea somatiei europene de plata emisa de judecatorie.
ODA1, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Punerea ei in executare

Liviu Voinea a scris:

Doriti asistenta pentru emiterea unei somatii europene de plata ?
sau doar pt. punerea ei in executare?

Sunt 2 proceduri distincte :
Procedura europeană de somație de plată
si Punere ei in executare.

~ Conținut șters la cerere ~