Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am o fetita minora are 17 ani se peste cateva zile da ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am o fetita minora are 17 ani se peste cateva zile da nastere ...

Am o fetita minora are 17 ani se peste cateva zile da nastere unui copil, atat ea cat si prietenul ei sunt minori , pot solicita indemnizatia pentru cresterea copilului pana la 2 ani sau alte forme de sprijin destinate cresteri copilului ? ce ma sfatuiti
Intrebati la AJPIS ce documente sunt necesare.