avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 486 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea de mine

Cui trebuie sa ma adresez dacă un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea de mine?
Ultima modificare: Marți, 6 Octombrie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 18:11, 6 Octombrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
La primarie in scris in baza contractului pe care il aveti cu acea institutie de la care ati concesionat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Solicitare clarificări pasune Ppopescuion Ppopescuion Buna seara . Dețin animale și am solicitat primăriei pasune . 90% este deja concesionată din 2017 până în 2027 . Diferența este liberă de ... (vezi toată discuția)
Legea pasunilor - concesionare ContSters283808 ContSters283808 ca asociatie de crescatori de animale dorim sa concesionam pasunea din localitate dar primarul ne spune sa revenim la anul ce ar trebui sa facem?precizez ca ... (vezi toată discuția)
Bună, am un contract de concesiune pasune și expirăin 27 mai ... Claudia Petrean Claudia Petrean Bună, am un contract de concesiune pasune și expirăin 27 mai 2022,vreau sa prelungesc contractul pe inca 7 ani având incărcatura de animale, eu trebuie ... (vezi toată discuția)