Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea de mine

Cui trebuie sa ma adresez dacă un consatean a pus animalele pe pasunea concesionarea de mine?
george-neagu, moderator
La primarie in scris in baza contractului pe care il aveti cu acea institutie de la care ati concesionat.