Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Mai pot autoriza inca un obiect de activitate la pfa?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Mai pot autoriza inca un obiect de activitate la pfa?

Buna ziua,
O PFA infiintata de mai mult timp, intre timp are fapte inscrise in cazierul fiscal despre inactivitatea unei firme. In aceste conditii mai poate autoriza inca un obiect de activitate?
Multumesc
george-neagu, moderator
PFA poate avea în obiectul de activitate cel mult 5 clase de activități prevăzute de codul CAEN.