Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mai este valabila conventia cu AJOFM art.85 din legea ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mai este valabila conventia cu AJOFM art.85 din legea 76/2002?

BUNA ZIUA. Imi puteti spune daca in momentul de fata mai este valabila conventia cu AJOFM art.85 din legea 76/2002 ? MULTUMESC.
ana-cer, moderator
Da, este inca in vigoare acea prevedere legala.
Multumesc pt.raspuns.
Daca s-a depus dosar la AJOFM la data 27/02/2020 pt.conventia 5 ani pana la pensie si pana azi nu am fost chemat sa semnez acea conventie pt a primi subventia,mai este vreo speranta sa fiu chemat ?
MULTUMESC.