Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declarația 101 in cazul asociațiilor de părinți
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declarația 101 in cazul asociațiilor de părinți

Bună ziua! In cazul asociațiilor de părinți , declarația 101 privind impozitul pe profit, se depune ca in anii trecuți pana pe 25 februarie sau s-a prelungit termenul?Stiu ca societatile comerciale le depuneau mai tarziu,in martie.Multumesc! Vișan Rodica
george-neagu, moderator
Aici nu e vorba de prelungire. Asa a fot de la inceput cand firmele depuneau la alt termen fata de ong-uri.