Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general O firma cu sediul in Romania presteaza servicii ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

O firma cu sediul in Romania presteaza servicii agricole in Germania

O firma cu sediul in Romania presteaza servicii agricole in Germania pentru persoane fizice.Ce obligatii de plata are in Romania? Daca incaseaza numerar in euro facturile exista plafon de numerar in valuta? Cum se inregistreaza incasarea si ce documente se intocmesc?
Multumesc!
george-neagu, moderator