Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dacă soția a fost în concediu medical mai poate ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dacă soția a fost în concediu medical mai poate profita de ...

Dacă soția a fost în concediu medical mai pot profita de indemnizația de de zile libere plătite în cuantum de 75% ,în aceea perioadă ?
soriauras, utilizator
Pe durata concediului medical nu se pot acorda zile libere platite .....
Cornel Vasile, Consilier juridic