avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 725 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... In martie 2020 am fost lovit de cineva din vina ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

In martie 2020 am fost lovit de cineva din vina exclusiva a lui ...

In martie 2020 am fost lovit de cineva din vina exclusiva a lui (a plecat de pe loc fara sa se asigure). Acum, dupa 11 luni, primesc la angajatorul meu urmatoarea...citatie, cum sa-i spun?:

Pot pune o foto din telefon aici?

Alte discuții în legătură

Bună seara! vin și eu cu o nelămurire. octombrie 2016 - iunie ... Sabina T Sabina T Bună seara! Vin și eu cu o nelămurire. Octombrie 2016 - Iunie 2019 - angajată Ro Iulie 2019 - Ianuarie 2020 - străinătate Februarie 2020 - prezent - ... (vezi toată discuția)
Accident am lovit o masina ,am platit amenda mi sau luat puncte si iam dat si polita de asigurare,dar cei de la asigurari nu vor sa ii repare masina .tipul ma dat in ... (vezi toată discuția)
Plangere penala pentru furt rotarualin rotarualin situatia mea este urmatoarea am fost dat afara din casa unde am domiciliu de care mama vitrega ,o lunga perioada de timp nu am mai intrat in casa am locuit ... (vezi toată discuția)