Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... In anii 2009-2020 cat a fost contributia la sanatate?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

In anii 2009-2020 cat a fost contributia la sanatate?

In anii 2009-2020 cat a fost contributia la sanatate pentru veniturile din investitii?
george-neagu, moderator
Nu a fost si nu e contributie la sanatate separat pentru veniturile din investitii. E una singura pentru acele multe tipuri de venit.