Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna seara. Cabinet stomatologic forma de organizare ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna seara. Cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără ...

Buna seara. Cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără angajați necesita documentație de protectia muncii si psi si daca ce anume. Multumesc.
Nu. Este bine sa va autoinstruiti. Gasiti legislatia ssm si psi pe internet.
O lista cu actele normative din domeniul ssm gasiti aici: [ link extern ]