Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum procedati cu sedintele AG avand in vedere pandemia ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum procedati cu sedintele AG avand in vedere pandemia si restrictiile ...

Cum procedati cu sedintele AG avand in vedere pandemia si restrictiile impuse ?
Se poate convoca adunare generala a membrilor proprietari cu respectarea interdictiilor impuse de perioada de pandemie realizand sedinte pe scari sau tronsoane de condominiu
Vizualizati disp L nr 196/2018 care dispune reguli generale de aplicat