Forum Discuţii juridice Traduceri Legalizare Pdf in limba engleza (TOEFL)
Discuție deschisă în Traduceri

Legalizare Pdf in limba engleza (TOEFL)

Buna ziua, ma adresez in speranta ca ma puteti ajuta cu cateva informatii.
Am nevoie de o copie legalizata pentru certificatul de limba TOEFL pentru facultate. Detin certificatul in format PDF, cu posibilitatea de a fi descarcat de pe site-ul celor autorizati sa imi elibereze documentul (ETS.ORG ). Este posibila legalizarea aceleiasi versiuni printate, cu dovada sursei? Un alt aspect este documentul scris in limba engleza; trebuie sa duc printul la un traducator autorizat? Care este maniera in care pot sa obtin o copie legalizata in situatia data?
Va multumesc!
Nu se poate legaliza decat in baza documentului exemplar original
Inteleg. Va multumesc!