Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... va rog un raspuns,am trei cecuri in valoare de 5000 ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

va rog un raspuns,am trei cecuri in valoare de 5000 mil inainte ...

va rog un raspuns,am trei cecuri in valoare de 5000 mil inainte de 1989 daca pot sa-mi mai recuperez banii si ce valoare ar avea acum in roni ?multumesc!
Nu mai valorează nimic,probajil ati avut 5000 sau 50.000 de lei,(din postarea dvs nu se intelege suma ),au trecut zeci de ani,inflatie,denominare etc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
au doar valoare... sentimentala.
Mai puteți recupera la figurat 0,50 de bani x 3 = 1.50 lei.

5000 ROL echivalează azi cu 0,50 bani.
Dapix, utilizator