Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am avut un conflict cu un vecin, căruia i-am dat si ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am avut un conflict cu un vecin, căruia i-am dat si un pumn.dupa ...

Am avut un conflict cu un vecin, căruia i-am dat si un pumn.dupa o perioadă de hărțuire de 6 luni,a venit la ușă, treburi administrative. A chemat poliția și a mers să facă plângere. A dat si el si a recunoscut.Ce mă sfătuiți!?Cei de la poliție au spus că pot face si eu plângere
Depuneti plangere.
Multumesc frumos