Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Înregistrare contract de inchiriere.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Înregistrare contract de inchiriere.

Înregistrare contract de inchiriere .
Bună ziua,
La care unitate ANAF pot înregistra un contract de inchiriere al unui imobil situat in București daca am viza de reședință in alt județ?
Mulțumesc frumos
george-neagu, moderator
Aveti dreptul sa inregistrati contractul de locatiune la unitatea ANAF unde se afla bunul imobil