Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara ! In legatura cu anexa 7 pentru somaj care ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara ! In legatura cu anexa 7 pentru somaj care se completeaza ...

Buna seara !
In legatura cu anexa 7 pentru somaj care se completeaza cu 12 din 24 luni ,la perioadele de suspendare se trece doar perioada din aceste 12/24 luni , sau toate perioadele intervenite din data incheierii contractului de munca .
Multumesc!
Despre ce suspendare este vorba?
Buna ziua !
este vorba de cm din 2017 si cci 2017-2019
Perioada de suspendare a c.i.m. nu intra in calculul perioadei eligibile pentru somaj.