Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Bună ziua! Sunt într-un proces de partaj iar ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Bună ziua! Sunt într-un proces de partaj iar avocatul angajat ...

Bună ziua! Sunt într-un proces de partaj iar avocatul angajat de mine este foarte slab. Nu sunt mulțumită de prestația dânsei. Pot să mă reprezinta singur în instanță și care este procedura de urmat? Mulțumesc mult!
Puteti sa incheiati un nou contract de asistenta juridica cu un alt avocat.
Daca considerati ca stapaniti notiunile juridice si procedura, va puteti face singura apararea, insa un astfel de dosar poate fi dificil.