Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua ! Se poate descarca de undeva o copie a ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua ! Se poate descarca de undeva o copie a cuponului de ...

Buna ziua ! Se poate descarca de undeva o copie a cuponului de alocatie ?
Nu ,puteti solicita de la AJPIS eliberarea unui duplicat.
Multumesc!