Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema eu am ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema eu am facut contestatie ...

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problema eu am facut contestatie la o amenda si la o suspendare de permis mia dat permisu sa solutionat cazul in instanta vam atasat decizia dar cand am scos cazierul auto imi apare amenda primita la acest proces verbal si in decizie srie ca e anulat ce e de facut?
Ora estimata: 09:00
Complet: C18 (2020) - civil şi insolvenţă (fost minori)
Tip solutie: Admite cererea
Solutia pe scurt: Admite plângerea contravenţională. Anulează procesul-verbal de contravenţie seria PBW nr. 355045 din data de 05.10.2020. Cu apel în 30 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Sector 4 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 23.02.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: Hotarâre 2260/2021 23.02.2021

Ora estimata: 12:00
Complet: C18 (2020) - civil şi insolvenţă (fost minori)
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Amână pronunţarea la data de 23.02.2021. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.02.2021.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 09.02.2021
Poate a facut politia rutiera apel si dvs, nu ati stiut.
Pai si de un an nu imi venea nimic acasa?unde as putea sa ma interesez sa vad ce se intampla?
verificati pe portal.just.ro, introducand numarul de dosar.
Va apare daca s-a promovat calea de atac.
Ora estimata: 09:00
Complet: C18 (2020) - civil şi insolvenţă (fost minori)
Tip solutie: Admite cererea
Solutia pe scurt: Admite plângerea contravenţională. Anulează procesul-verbal de contravenţie seria PBW nr. 355045 din data de 05.10.2020. Cu apel în 30 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Sector 4 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 23.02.2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: Hotarâre 2260/2021 23.02.2021

Ora estimata: 12:00
Complet: C18 (2020) - civil şi insolvenţă (fost minori)
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Amână pronunţarea la data de 23.02.2021. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.02.2021.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 09.02.2021

Căi atac
Nu există informaţii.

Citare prin publicitate
Atat scrie pe portalul lor nu scrie ca sa facut apel daca ma duc cu o copie de pe asta si cu procesul verbal la politie poate sa mio anuleze sau ce trebe sa fac sa ma duc la instanta sa cer o dovada ?