Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara! Recent am fost la banca, BCR, sa ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara! Recent am fost la banca, BCR, sa refinantez un credit. ...

Buna seara!
Recent am fost la banca, BCR, sa refinantez un credit. Desi indeplinesc conditiile de eligibilitate, solicitarea mi-a fost refuzata pe motiv ca societatea la care lucrez are popriri pe cont. Cine e de vina pentru situatia aceasta si cum pot beneficia de produsul financiar in conditiile date?
Multumesc!
Daca banca nu vrea sa va dea nu va da. Nu avei ce face. Incercati la alta.
Am uitat sa spun in mesaj ca eu incasez veniturile la acea banca. Sa merg la alta, da, e o solutie, dar nu e cea corecta.

gi-jane2 a scris:

Daca banca nu vrea sa va dea nu va da. Nu avei ce face. Incercati la alta.

cert e ca nu ii puteti forta sa va dea credit.