Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Dacă am o proprietate înainte de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Dacă am o proprietate înainte de căsătorie și ...

Buna ziua. Dacă am o proprietate înainte de căsătorie și în timpul căsătorie vreau să modific ceva la ea sau sa construiasc ceva pe lângă, întrebarea mea este cât este partea celuilalt partener. Mulțumesc anticipat
depinde asa de mult de distributia temporala a veniturilor si cheltuielilor incat e de preferat sa folositi regimul separatiei de bunuri.