Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua.Va rog foarte foarte frumos sa imi spuneti ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua.Va rog foarte foarte frumos sa imi spuneti în afara ...

Buna ziua.Va rog foarte foarte frumos sa imi spuneti în afara de școală unde mai pot face sesizare împotriva unor copii care își bat joc verbal si fizic de copilul meu.
La I.S.J.