avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 mancare calda -cod caen?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

mancare calda -cod caen?

ce cod CAEN are o activitate de prepararea de mancare calda din bucataria italiana ,comercializata exclusiv pentru la domiciliu.
Cel mai recent răspuns: vasi49 , utilizator 23:08, 15 Ianuarie 2010
Vezi 5610-restaurante ; 5621- activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ;
5629 - alte servicii de alimentatie n.c.a.

maran corina
buna seara,va multumesc de atentie si doresc sa precizez ca cei de la RC.au incadrat-o la 5610-restaurante,societatea respectiva nefunctionand niciodata ca restaurant.ce se poate face legal?va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce cod caen este atribuit unei cafenele? florentza florentza Eu am gasit urmatoarea clasificare Cod caen - 561 Restaurante 5610 Restaurante Cod caen - 562 Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ... (vezi toată discuția)
Coduri caen corecte pentru activitati catering Valentinafrangu Valentinafrangu Buna ziua, As vrea sa stiu ce coduri caen trebuie trecute pentru o activitate de catering cu mancare vegana ( produse perisabile) - producerea ei in ... (vezi toată discuția)
Cod caen vasi49 vasi49 Va rog sa-mi spuneti ce cod CAEN corespunde unei astfel de activitati: -Prepararea si comercializarea ,exclusiv la pachet,de pizza,paste(preparate din ... (vezi toată discuția)