Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 mancare calda -cod caen?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

mancare calda -cod caen?

ce cod CAEN are o activitate de prepararea de mancare calda din bucataria italiana ,comercializata exclusiv pentru la domiciliu.
Vezi 5610-restaurante ; 5621- activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ;
5629 - alte servicii de alimentatie n.c.a.

maran corina
buna seara,va multumesc de atentie si doresc sa precizez ca cei de la RC.au incadrat-o la 5610-restaurante,societatea respectiva nefunctionand niciodata ca restaurant.ce se poate face legal?va multumesc