Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Recuperare rata masina
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Recuperare rata masina

Bună ziua!! Am avut o relație de 11 ani in urma căreia a rezultat un băiețel de 7 ani .Fostul este șofer de tir....iar anul trecut am achiziționat o mașină nouă rata fiind plătită de mine integral dar mașină este pe numele lui, contractul de plata fiind pe 5 ani !Acum el vrea mașină iar eu rămân cu banii pierduți.. ce se poate face? Mulțumesc!
florentina80florentina, utilizator