Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calcul concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calcul concediu medical

In situatia in care un salariat are emis un certificat medical in luna iunie,dar nu are stagiul minim de cotizare complet….cum se deconteaza medicalul?!
antoniamaria1, utilizator