Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara Va rog sa ma lămuriri in următoarea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara Va rog sa ma lămuriri in următoarea speța; Succesiune ...

Buna seara
Va rog sa ma lămuriri in următoarea speța;
Succesiune deschisă la judecătorie de aproximativ un an ,care va mai dura probabil ceva timp ! Ce se întâmpla cu dreptul unui succesor dacă acesta decedează pana la finalul procesului !
Va mulțumesc !
~ Conținut șters la cerere ~