Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Se poate da demisia din concediu medical si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Se poate da demisia din concediu medical si carantina? ...

Buna ziua,

Se poate da demisia din concediu medical si carantina?
Daca nu, ce lege interzice acest lucru?

Va multumesc in avans!
Da, se poate depune demisia din concediu medical si carantina
Va multumesc frumos!