Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Buna ziua Intrebare, incepand cu 01 iulie s a aplicat ...
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Buna ziua Intrebare, incepand cu 01 iulie s a aplicat la pompa ...

Buna ziua
Intrebare, incepand cu 01 iulie s a aplicat la pompa reducerea de 50 bani pentru transportatori.

Se mai aplica la ARR, se mai incarca documentele aferente semestrul 3 pentru compensare pret combustibil?

Multumesc,
Bună ziua,

Pentru mai multe informații, accesați următoarele articole:
- www.avocatnet.ro/articol_613...
- www.avocatnet.ro/articol_617...
Buna ziua
Stiu , problema si intrebarea mea este daca s au obtinut la pompa reducerea de 50 bani pe factura mai incarcam facturile aferente trimestrul 3?(iulie-septembrie?)ca practic s a obtinut reducerea la pompa sau...transportatorii, strict trransportatorii beneficiaza de dubla compensare?
Multumesc,