avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager (BlocManagerNet) ...

Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager (BlocManagerNet) daca fostul Presedinte al Asociatiei care avea aceasta parola refuza sa o dea noului Administrator?
Este vorba de programul informatic de contabilitate care este utilizat pentru crearea listelor de intretinere si am inteles ca este folosit in majoritatea blocurilor din Bucuresti (posibil chiar sa fie majoritar la nivel national).
Ultima modificare: Luni, 3 Octombrie 2022
Tudorionascu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Tudorionascu , utilizator 09:44, 1 Noiembrie 2022
Sunati sau trimiteti email la Xisoft (firma care a vandut licenta pentru program), sigur va ajuta cu recuperarea parolei.
suport@xisoft.net
Daca este cumparat de asociatie, noul presedinte sa trimita mail, sa ataseze pv in care scrie ca a fost ales si sa ceara si sa-i blocheze accesul fostului.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Desi este cam tarziu, pot sa va zic ca Xisoft va poate ajuta, doar daca programul asociatiei a fost salvat pe serverul dumnealor. Probabil ca se poate si altfel, dar tot cu dansii trebuie discutat...
As fi foarte bucuros daca @Tudorionascu ne-ar spune cum a rezolvat "cazul", nu de alta , dar nu se stie cand vom avea si noi nevoie de asa ceva !
Stima, A.G.
Desi este cam tarziu, pot sa va zic ca Xisoft va poate ajuta, doar daca programul asociatiei a fost salvat pe serverul dumnealor. Probabil ca se poate si altfel, dar tot cu dansii trebuie discutat...
As fi foarte bucuros daca @Tudorionascu ne-ar spune cum a rezolvat "cazul", nu de alta , dar nu se stie cand vom avea si noi nevoie de asa ceva !
Stima, A.G.
A rezolvat situatia noua firma de administratie care a preluat complexul de apartamente.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor itm elenazan elenazan Am nevoie de ajutor pentru intrarea in legalitate,intocmirea contractelor de munca pentru administrator si ingrijitor,pana acum erau conventii civile. Ce pasi ... (vezi toată discuția)
asociatiei de proprietari program informatic Osanca Osanca Buna ziua, intr-o asociatie de proprietari contabilul are programul informatic pentru contabilitate la el acasa, acesta fiind achizitionat din banii ... (vezi toată discuția)
Violarea corespondentei electronice ovidiutrusca ovidiutrusca Fosta mea prietena,imi sparge frecvent parolele si le inlocuieste la adresele de mail pe care le folosesc;am acolo informatii atat personale cat si de ... (vezi toată discuția)