Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager (BlocManagerNet) ...

Cum se poate afla parola de la contul de BlocManager (BlocManagerNet) daca fostul Presedinte al Asociatiei care avea aceasta parola refuza sa o dea noului Administrator?
Este vorba de programul informatic de contabilitate care este utilizat pentru crearea listelor de intretinere si am inteles ca este folosit in majoritatea blocurilor din Bucuresti (posibil chiar sa fie majoritar la nivel national).
Tudorionascu, utilizator
Sunati sau trimiteti email la Xisoft (firma care a vandut licenta pentru program), sigur va ajuta cu recuperarea parolei.
suport@xisoft.net
Daca este cumparat de asociatie, noul presedinte sa trimita mail, sa ataseze pv in care scrie ca a fost ales si sa ceara si sa-i blocheze accesul fostului.
Desi este cam tarziu, pot sa va zic ca Xisoft va poate ajuta, doar daca programul asociatiei a fost salvat pe serverul dumnealor. Probabil ca se poate si altfel, dar tot cu dansii trebuie discutat...
As fi foarte bucuros daca @Tudorionascu ne-ar spune cum a rezolvat "cazul", nu de alta , dar nu se stie cand vom avea si noi nevoie de asa ceva !
Stima, A.G.
Desi este cam tarziu, pot sa va zic ca Xisoft va poate ajuta, doar daca programul asociatiei a fost salvat pe serverul dumnealor. Probabil ca se poate si altfel, dar tot cu dansii trebuie discutat...
As fi foarte bucuros daca @Tudorionascu ne-ar spune cum a rezolvat "cazul", nu de alta , dar nu se stie cand vom avea si noi nevoie de asa ceva !
Stima, A.G.
A rezolvat situatia noua firma de administratie care a preluat complexul de apartamente.