avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 122 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ordonanța de urgenta privind aprobarea ajutorului ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ordonanța de urgenta privind aprobarea ajutorului social, ajutorul ...

Ordonanța de urgenta privind aprobarea ajutorului social, ajutorul de familie sau încălzire.
Va rog sa imi spuneți numărul de ordonanța care a adus modificări în sprijinul celor care au venituri mici de ex de la 1000 mp la 1200 mp șamd. Mulțumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Ajutor social si subventie pentru incalzire ContSters54646 ContSters54646 Buna ziua, Strabunica mea are 86 de ani si primeste de la primaria comunei ajutor social in valoare de 100 lei, neavand nici un venit din pensie sau alte ... (vezi toată discuția)
Ajutor pentru incalzire cu gaze naturale! king king Buna ziua! Va rog frumos sa imi raspundeti si mie la o intrebare! Am facut separare de gaz,mi-am montat centrala termica dar inca nu a dat drumul la ... (vezi toată discuția)
Ajutor energie electrica nistorsofia nistorsofia Din aceasta iarna 2013-2014 se vor acorda subventii si ptr. cei care se incalzesc cu energie electrica . Eu am o pensie de 566 si indemnizatie de handicap ... (vezi toată discuția)