Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Sunt student(cetatean moldovean) la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Sunt student(cetatean moldovean) la Facultatea de ...

Buna ziua! Sunt student(cetatean moldovean) la Facultatea de Constructii din Bucuresti si ma intereseaza care sunt pasii pentru obtinerea vizei de studii, mai exact de ce documente am nevoie si de unde le pot obtine. Aceasta viza imi este necesara pentru obtinerea permisului de sedere(de lunga durata) in Romania si nimeni nu a putut sa-mi spuna unde sa ma adresez pentru obtinerea ei. Va rog frumos sa ma ajutati si va multumesc anticipat.
Buna ziua,
Va trebui sa va interesati la Directia pentru Imigrari a Mun. Bucuresti.
Va las mai jos un link cu informatii/documente necesare si un link cu datele de contact.
Succes!
[ link extern ] /