avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub incidența ...

O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub incidența legii 85/2014, poate fii sancționată contravențional conform OG 99/2000, s-au a unei hotărâri locale
Cel mai recent răspuns: GRINSOLV IPURL , Practician in insolventa 10:27, 10 Noiembrie 2022
Dacă nu a fost dizolvata si isi continua activitatea nu vad niciun motiv pentru care sa nu poata fi sanctionata.

Sper sa va fie de folos informatiile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Punct de lucru autorizat 12254 12254 Am avut un punct de lucru autorizat și conform OG 99/2000. În urma închiderii activității la punctul de lucru autorizat, am declarat la ORC, dar nu am ... (vezi toată discuția)
Recuperare creanta societate in lichidare Maryana@ Maryana@ Care sunt pasii pentru ca o primarie sa-si poata recupera creanta impotriva unei societati srl aflata in lichidare dupa dizolvare? Va multumim (vezi toată discuția)
Incetare actiune Crina001 Crina001 La iesirea din insolventa se poate repune pe rol o actiune care a fost incetata, in procedura de insolventa, pe art. 75 teza finala din Legea 85 ... (vezi toată discuția)