Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub incidența ...

O firmă aflată în reorganizare judiciară, sub incidența legii 85/2014, poate fii sancționată contravențional conform OG 99/2000, s-au a unei hotărâri locale
Dacă nu a fost dizolvata si isi continua activitatea nu vad niciun motiv pentru care sa nu poata fi sanctionata.

Sper sa va fie de folos informatiile.