Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, am fost delegata 5 luni pe un alt post , ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, am fost delegata 5 luni pe un alt post , luna acesta ...

Bună ziua, am fost delegata 5 luni pe un alt post , luna acesta am primit decizia pe post dar salariu de incadrare a rămas acelaș pe care îl aveam înainte. Întrebarea e nu trebuia sa mi se schimbe și salariu de încadrare? De la personal au motivat ca trebuie sa treacă 3 luni de zile. Menționez ca delegarea era în cadrul aceleași instituți.
Vi s-a schimbat funcția?
Da funcția o am schimbata.