avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 676 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Buna seara, Am nevoie de un contract incheiat intre o ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Buna seara, Am nevoie de un contract incheiat intre o casa de ...

Buna seara,

Am nevoie de un contract incheiat intre o casa de discuri si artist pt. editare (productie) CD , distributie si vanzarea cd-ului ... Ma poate ajuta cineva ? Chiar si contracost daca e ceea ce am nevoie...
Astept raspunsurile dvs,

Alte discuții în legătură

Infiintare casa de discuri (label) m_andrea m_andrea Buna seara, as dori sa aflu in afara de legea nr 8/1996 cu privire la drepturile de autor de unde m-as putea informa cu privire la infiintarea unei case de ... (vezi toată discuția)
Multiplicare/difuzare Monica H. Monica H. Buna ziua, In ce conditii pot eu (ca si casa de productie) sa multiplic si sa difuzez un CD care are deja holograma si este inregistrat??? Multumesc (vezi toată discuția)
Raporturi juridice intr-un business shinning shinning Suntem 4 prieteni care incercam sa dezvoltam o afacere. Afacerea consta in crearea, productie, multiplicare si vanzarea unor CD cu tematici dedicate ... (vezi toată discuția)