Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Instalare sistem fotovoltaic
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Instalare sistem fotovoltaic

BUNA ZIUA!
Pot sa instalez un sistem fotovoltaic din fonduri proprii inainte de primirea finantarii urmand sa recuperez suma alocata dupa primirea finantarii?
Daca da, care ar fi procedura de urmat?
Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~