Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbare de buletin
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbare de buletin

Doresc sa-mi schimb buletinul si printre actele necesare se afla si extrasul de carte funciara. E necesar acest extras sau este suficient contractul apartamentului?
Dacă cei de la Serviciul de Evidenta a persoanelor din localitatea dvs au menționat în lista actelor necesare și extrasul de carte funciara, atunci trebuie sa îl prezentați.