Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Care este cea mai rentabila declaratie cu un ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Care este cea mai rentabila declaratie cu un apartament inchiriat ...

Care este cea mai rentabila declaratie cu un apartament inchiriat pe booking . Din noua lege nu am inteles prea multe .
In cazul in care sunteti interesati de inscriere apartament booking atunci veti avea ocazia de a gasi persoane interesate de locatia de cazare pe care o detineti.
Este suficienta o singura navigare pe site-ul booking pentru ca utilizatorii de internet sa primeasca notificari, email-uri si reclame cu diferite oferte de cazare.
Daca doriti o promovare mai speciala puteti opta pentru a introduce apartamentul dv la sectia de RECOMANDATE, ceea ce inseamna ca in momentul in care un utilizator isi cauta cazare in aceasi zona in care aveti prorpietatea, aceasta sa apara prima ca si sugestie, bineintels aceasta functie este contra cost