avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună seara. La adresa din buletin am atribuit un loc ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună seara. La adresa din buletin am atribuit un loc de parcare. ...

Bună seara. La adresa din buletin am atribuit un loc de parcare. Intenționez să îmi fac viză de flotant pe o stradă din vecinătate . Acest lucru ar duce la pierderea locului de parcare?
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Loc de parcare - cu flotant eliz_k eliz_k Buna dimineata, Doresc sa fac rost de un loc de parcare la bloc in conditiile in care masina este pe numele sotului si el are domiciliul in buletin in alta ... (vezi toată discuția)
Plata auto la financiar catalinux1984 catalinux1984 Buna ziua, va rog sa mă ajutați cu un răspuns la întrebarea urmatoare.: Am domiciliul din buletin pe Călărași, autoturismul tot pe Călărași (logic), ... (vezi toată discuția)
Parcare pentru chiriaș Jules26 Jules26 Buna seara, Stau in București de puțin timp, in chirie (nu am viza de flotant, inca), iar proprietarul are un loc rezervat pe numele său, înregistrat cu ... (vezi toată discuția)