Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am petrecut stagiul militar in 1986-1987,la o unitate ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am petrecut stagiul militar in 1986-1987,la o unitate militara ...

Am petrecut stagiul militar in 1986-1987,la o unitate militara ce furniza forta de munca in Valea Jiului,timp de un an,in speta la o intreprindere miniera.Pot beneficia de drepturi de recunoastere la calculul pensiei,ca perioda de contributivitate si de grupa respectiva,(GR 0) la ora aceea?
~ Conținut șters la cerere ~
Multunesc.